Zadné koleso 28" EXAL ZX 19 / Shimano FH-TY500 (Black) BP
Popis produktu
Koleso zadné 28" pre bežné využitie s dvojstenným hliníkovým ráfikom EXAL ZX 19 a hliníkovým nábojom Shimano FH-TY500 s pevnou oskou a pre 7 st. kazetu.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Rozmer/Inch | 28" |
| Farba ráfik | Čierna |
| Farba náboj | Čierna |
| Náboj | Shimano FH-TY500 |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24 - 50 mm |
| Materiál výplet | Nerez |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 36 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta Shimano 7 st. |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Duša 28" BRN Anti Puncture Tube (35/43-622 AV)
BRN
13,00 €
10,57 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 35/43-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 35/43C
Materiál: Butyl
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 48 mm
Kazeta 8 st. SRAM PG 830
SRAM
22,90 €
18,62 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Počet prevodov: 8
Veľkosť: 11 / 12 / 14 / 16 / 18 / 21 / 24 / 28 zubov, 11 / 12 / 14 / 16 / 18 / 21 / 26 / 32 zubov, 11 / 13 / 15 / 17 / 20 / 23 / 26 / 30 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 311 g
Plášť 28" Continental Grand Prix Classic (25-622)
Continental
35,00 €
28,46 bez DPH
Skladom 1ksRozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Zmes: BlackChili
Hmotnosť: cca. 230 g
Prevedenie: Skladací
Plášť 28" Planet Air Road Color (23-622/Pink)
Planet Air
17,00 €
13,82 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Ružová
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Max. tlak vzduchu: max. 8,0 bar



