Zadné koleso 28" BRN Fixed (Fuchsia Fluo) BRN
Popis produktu
Zadné koleso 28" BRN Fixed je štýlové hliníkové koleso s pevnou oskou. Zadné koleso má náboj flip/flop - možnosť osadiť pevný pastorok alebo voľnokolo. K dispozícii vo viacerých farebných prevedeniach. Dodáva sa aj ako set predného a zadného kolesa.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-13 |
| Rozmer/Inch | 28" |
| Farba ráfik | Ružová |
| Farba náboj | Čierna |
| Farba výpletu | Ružová |
| Náboj | Flip/Flop |
| Výška ráfika | 43 mm |
| Dĺžka náboja | 120 mm |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 20 - 28 mm |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Kazeta 9 st. Force CS09-1132
Force
15,50 €
12,60 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet prevodov: 9
Veľkosť: 11 / 12 / 14 / 16 / 18 / 21 / 24 / 28 / 32 zubov
Materiál: Oceľ pochrómovaná
Hmotnosť: cca. 347 g
Plášť 28" Michelin Dynamic Sport (25-622/Black&White)
Michelin
17,46 €
15.05.26
14,20 bez DPH
K dispozícii po:15.05.26
Rozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna/Biela
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Hmotnosť: cca. 320 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Plášť 28" Schwalbe Marathon Plus HS 440 (37-622)
Schwalbe
33,00 €
26,83 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 37-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,4"
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 900 g
Plášť 28" Continental Gatorskin Wired (28-622/Black)
Continental
44,26 €
15.05.26
35,98 bez DPH
K dispozícii po:15.05.26
Rozmer/ETRTO: 28-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 28C
Technológia: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 360 g
Prevedenie: Drôt



