Koleso zadné 20" AL ráfik / náboj so spätnou brzdou BP
Popis produktu
Koleso zadné 20" s jednostenným hliníkovým ráfikom a nábojom so spätnou brzdou.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 406-19 |
| Rozmer/Inch | 20" x 1,75/1,9 |
| Počet prevodov | 1 |
| Farba ráfik | Strieborný |
| Farba náboj | Strieborný |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Dĺžka náboja | 107 mm |
| Prevedenie | Spätná brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24-50 mm |
| Materiál výplet | Oceľ pozinkovaná |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Oceľ |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 20" Planet Street Air Color (47-406/Pink)
Planet Air
17,00 €
13,82 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 47-406
Farba: Ružová
Rozmer/Inch: 20" x 1,75"
Hmotnosť: cca. 330 g
Prevedenie: Drôt
Zátky do ráfika Velocity Veloplug Small (Red)
Velocity
15,30 €
12,44 bez DPH
SkladomFarba: Červená
Rozmer/Inch: Otvor: 7,7 - 8,3 mm
Materiál: Plast
Hmotnosť: cca. 5 g (32 ks)
Páska do ráfika 28" Schwalbe Super HP (22-622)/2 ks
Schwalbe
6,11 €
10.01.25
4,97 bez DPH
K dispozícii po:10.01.25
Rozmer/ETRTO: 22-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 28" M-Wave Rim Tape (20-622)
M-Wave
1,70 €
1,38 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 20-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"



