Koleso zadné 26" EXAL ZX 19 / Shimano so spätnou brzdou BP
Popis produktu
Koleso zadné 26" s dvojstenným hliníkovým ráfikom EXAL ZX 19 a nábojom Shimano so spätnou brzdou.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 559-19 |
| Rozmer/Inch | 26" x 1,9 |
| Počet prevodov | 1 |
| Farba ráfik | Strieborný |
| Farba náboj | Strieborný |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Dĺžka náboja | 109 mm |
| Prevedenie | Spätná brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24-50 mm |
| Materiál výplet | Nerez - 2,0/2,34 |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Oceľ |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 26" Michelin Country Dry 2 (52-559)
Michelin
18,76 €
15,25 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 52-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 2,00"
Hmotnosť: cca. 590 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Duša 26" Continental Tour 26 All (37/47-559/597 AV)
Continental
7,07 €
5,75 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 37/47-559/597
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26 x 1 3/8 / 1.75
Materiál: Butyl
Hmotnosť: cca. 165 g
Typ ventilu: Auto ventil
Duša 26" Schwalbe Air Plus 13AP (40/62-559 AV)
Schwalbe
9,59 €
7,80 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 40/62-406
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1,50 / 2,50"
Materiál: Butylkaučuk
Hmotnosť: cca. 290 g
Typ ventilu: Auto ventil
Plášť 26" Schwalbe Marathon Plus HS 440 (42-590)
Schwalbe
29,90 €
24,31 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 42-590
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1 5/8"
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 940 g
Prevedenie: Drôt



