Koleso zadné 26" Ryde Zac 421 / Shimano Nexus 7 st. s voľnobehom BP
Popis produktu
Koleso zadné 26" s dvojstenným hliníkovým ráfikom Ryde Zac 421 a nábojom Shimano Nexus so vstavanou 7 st. prevodovkou bez spätnej brzdy. Radenie nie je súčasťou dodávky.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 559-21 |
| Počet prevodov | 7 - 0,632/0,741/0,843/0,989/1,145/1,335/1,545 |
| Prevodový pomer | 2.45 |
| Farba ráfik | Čierna |
| Farba náboj | Strieborná |
| Náboj | Shimano Nexus 7 st. s voľnobehom |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Dĺžka náboja | 130 mm |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24-50 mm |
| Materiál výplet | Nerez - 2,0/2,34 |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Dvojitý nit |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Duša 26" Mitas Classic (47/62-559 AV)
Mitas
3,90 €
3,17 bez DPH
Nie je k dispozícii
Rozmer/ETRTO: 47/62-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26 x 1,75 / 2,45
Hmotnosť: cca. 170 g
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 40 mm
Plášť 26" Schwalbe Fat Frank HS 375 (60-559/Creme)
Schwalbe
26,17 €
02.05.26
21,28 bez DPH
K dispozícii po:02.05.26
Rozmer/ETRTO: 60-559
Farba: Krémová
Rozmer/Inch: 26" x 2,35"
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 975 g
Prevedenie: Drôt
Plášť 26" Michelin Country Rock (44-559)
Michelin
15,80 €
12,85 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 44-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1,75"
Hmotnosť: cca. 560 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Plášť 26" Schwalbe Big Ben HS 439 (55-559/Brown)
Schwalbe
25,04 €
26.09.25
20,36 bez DPH
K dispozícii po:26.09.25
Rozmer/ETRTO: 55-559
Farba: Hnedá
Rozmer/Inch: 26" x 2,15"
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 910 g
Prevedenie: Drôt



