Koleso zadné 28" AL ráfik / náboj so spätnou brzdou BP
Popis produktu
Koleso zadné 28" s jednostenným hliníkovým ráfikom a nábojom so spätnou brzdou.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Rozmer/Inch | 28" x 1 3/8 |
| Počet prevodov | 1 |
| Farba ráfik | Strieborný |
| Farba náboj | Strieborný |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Dĺžka náboja | 107 mm |
| Prevedenie | Spätná brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24-50 mm |
| Materiál výplet | Oceľ pozinkovaná |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Oceľ |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Challenge Elite Pro (23-622/Black&Tan)
Challenge
48,00 €
39,02 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čierna/Natural
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: SuperPoly
Technológia: PPS
Plášť 28" Continental Ride Tour (37-622/Black&Brown)
Continental
22,29 €
18,12 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 37-622
Farba: Čierna/Hnedá
Rozmer/Inch: 28" x 1 3/8 x 1 1 5/8"
Hmotnosť: cca. 725 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 3/180
Radenie otočné 7 st. Shimano Tourney SL-RS45-7R
Shimano
10,00 €
8,13 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Počet prevodov: 7 st.
Plášť 28" Challenge Grifo Race (33-622/Black)
Challenge
40,00 €
32,52 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 33-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 33C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: Nylon
Hmotnosť: cca. 330 g



