Koleso zadné 28" EXAL ZX 19 / SRAM i-Motion 3 st. so spätnou brzdou BP
Popis produktu
Koleso zadné 28" s dvojstenným hliníkovým ráfikom EXAL ZX 19 a nábojom SRAM i-Motion so vstavanou 3 st. prevodovkou a so spätnou brzdou. Radenie nie je súčasťou dodávky.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Rozmer/Inch | 28" x 1,75 |
| Počet prevodov | 3 - 0,733/1,000/1,360 |
| Prevodový pomer | 1.86 |
| Farba ráfik | Strieborný |
| Farba náboj | Strieborný |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Dĺžka náboja | 125 mm |
| Prevedenie | Spätná brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24-50 mm |
| Materiál výplet | Nerez - 2,0/2,34 |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Michelin Dynamic Classic (23-622/Black&Tan)
Michelin
14,90 €
12,11 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čierna/Hnedá
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Hmotnosť: cca. 280 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Plášť 28" Continental Ultra Sport III (28-622/Black&Brown)
Continental
26,85 €
21,83 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 28-622
Farba: Čierna/Hnedá
Rozmer/FRA: 700 x 28C
Zmes: Pure Grip Compound
E-Bike: E-25
Hmotnosť: cca. 280 g
Plášť 28" Schwalbe Marathon Plus HS 440 (40-622)
Schwalbe
28,30 €
23,01 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 40-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,5"
Rozmer/FRA: 700 x 38C
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 960 g
Páska do ráfika 28" Schwalbe Super HP (18-622)
Schwalbe
3,00 €
2,44 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 18-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán



