Koleso zadné 28" EXAL ZX 19 / Shimano NEXUS 7 st. so spätnou brzdou BP
Farba ráfik
Popis produktu
Koleso zadné 28" s dvojstenným hliníkovým ráfikom EXAL ZX 19 a nábojom Shimano NEXUS so vstavanou 7 st. prevodovkou a so spätnou brzdou. Radenie nie je súčasťou dodávky.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Rozmer/Inch | 28" x 1,75 |
| Počet prevodov | 7 - 0,632/0,741/0,843/0,989/1,145/1,335/1,545 |
| Prevodový pomer | 2.45 |
| Farba ráfik | Strieborný, Čierny |
| Farba náboj | Strieborný |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Dĺžka náboja | 128 mm |
| Prevedenie | Spätná brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24-50 mm |
| Materiál výplet | Nerez - 2,0/2,34 |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 27,5" Schwalbe Super HP (25-584)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-584
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 27,5"
Materiál: Polyuretán
Plášť 28" Michelin Protek (40-622)
Michelin
18,76 €
15,25 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 40-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 38C
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 760 g
Prevedenie: Drôt
Páska do ráfika 20" Schwalbe Super HP (22-406)
Schwalbe
3,00 €
2,44 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 22-406
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 20"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 28" Schwalbe Super HP (14-622)
Schwalbe
2,70 €
2,20 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 14-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán




