Koleso zadné 28" EXAL ZX 19 / Shimano NEXUS 8 st. so spätnou brzdou BP
Popis produktu
Koleso zadné 28" s dvojstenným hliníkovým ráfikom EXAL ZX 19 a nábojom Shimano NEXUS so vstavanou 8 st. prevodovkou a so spätnou brzdou. Radenie nie je súčasťou dodávky.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Rozmer/Inch | 28" x 1,75 |
| Počet prevodov | 8 - 0,527/0,644/0,748/0,851/1,0/1,223/1,419/1,615 |
| Prevodový pomer | 3.07 |
| Farba ráfik | Strieborný |
| Farba náboj | Strieborný |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Prevedenie | Spätná brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24-50 mm |
| Materiál výplet | Nerez - 2,0/2,34 |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť bezdušový 28" Challenge Limus Race TLR (33-622/Black)
Challenge
49,00 €
39,84 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 33-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 33C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: Nylon Superlight
Prevedenie: Skladací
Duša 28" BRN Two-End Tube (28/47-622 AV)
BRN
13,00 €
10,57 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 28/47-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,5/8 x 1,1/8 / 1,75"
Materiál: Butyl
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 40 mm
Plášť 28" Continental Ultra Sport III (28-622/Black)
Continental
24,00 €
19,51 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 28-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 28C
Zmes: Pure Grip Compound
Hmotnosť: cca. 295 g, cca. 365 g
Prevedenie: Skladací, Drôt
Plášť 28" Continental Gatorskin Wired (32-622/Black)
Continental
45,19 €
15.05.26
36,74 bez DPH
K dispozícii po:15.05.26
Rozmer/ETRTO: 32-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 32C
Technológia: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 420 g
Prevedenie: Drôt



