Koleso zadné 28" EXAL ZX 19 / Shimano so spätnou brzdou BP
Popis produktu
Koleso zadné 28" s dvojstenným hliníkovým ráfikom EXAL ZX 19 a nábojom Shimano so spätnou brzdou.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Rozmer/Inch | 28" x 1,75 |
| Počet prevodov | 1 |
| Farba ráfik | Strieborný |
| Farba náboj | Strieborný |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Dĺžka náboja | 109 mm |
| Prevedenie | Spätná brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24-50 mm |
| Materiál výplet | Nerez - 2,0/2,34 |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | 0ceľ |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Continental Ultra Sport III (23-622/Black)
Continental
od 16,00 €
13,01 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Zmes: Pure Grip Compound
Hmotnosť: cca. 245 g, cca. 320 g
Prevedenie: Skladací, Drôt
Plášť 28" Continental Ride Tour (37-622/Black&White)
Continental
22,29 €
18,12 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 37-622
Farba: Čierna/Biela
Rozmer/Inch: 28" x 1 3/8 x 1 1 5/8"
Hmotnosť: cca. 725 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 3/180
Plášť 28" Planet Air Road Color (23-622/Blue)
Planet Air
17,00 €
13,82 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Modrá
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Max. tlak vzduchu: max. 8,0 bar
Plášť 28" Schwalbe Marathon Plus Tour HS 404 (37-622)
Schwalbe
33,70 €
27,40 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 37-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1 3/8"
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 890 g



