Koleso zadné 28" BRN Fixed Coaster so spätnou brzdou (Black) BRN
Popis produktu
Koleso zadné 28" s dvojstenným hliníkovým ráfikom BRN Fixed Coaster so spätnou brzdou.Parametre
| Počet prevodov | 1 |
| Farba ráfik | Čierna |
| Farba náboj | Čierna |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Šírka ráfika | 21 mm |
| Výška ráfika | 43 mm |
| Dĺžka náboja | 120 mm |
| Prevedenie | Spätná brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 20 - 28 mm |
| Materiál výplet | Oceľ |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Oceľ |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Schwalbe Fat Frank HS 375 (50-622/Black&Brown)
Schwalbe
26,17 €
21,28 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 50-622
Farba: Čierna/Hnedá
Rozmer/Inch: 28" x 2,00"
Reflexná plocha: Áno
Bok plášťa: Twin
Zmes: SBC
Plášť 28" Vittoria Zaffiro Pro G2.0 (25-622/Black)
Vittoria
24,00 €
19,51 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Materiál kostry: Nylon
Zmes: 3C Graphene 2.0
Hmotnosť: cca. 280 g
Plášť 28" Planet Air City Color (35-622/Red&White)
Planet Air
17,00 €
13,82 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 35-622
Farba: Červená/Biela
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Prevedenie: Drôt
Max. tlak vzduchu: 3,4 - 5,1 bar
Plášť 28" Continental Grand Prix Classic (25-622)
Continental
35,00 €
28,46 bez DPH
Skladom 1ksRozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Zmes: BlackChili
Hmotnosť: cca. 230 g
Prevedenie: Skladací



