Koleso zadné 28" Ryde Zac 421 / Shimano Nexus 7 st. s voľnobehom BP
Popis produktu
Koleso zadné 28" s dvojstenným hliníkovým ráfikom Ryde Zac 421 a nábojom Shimano Nexus so vstavanou 7 st. prevodovkou bez spätnej brzdy. Radenie nie je súčasťou dodávky.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-21 |
| Počet prevodov | 7 - 0,632/0,741/0,843/0,989/1,145/1,335/1,545 |
| Prevodový pomer | 2.45 |
| Farba ráfik | Čierna |
| Farba náboj | Strieborná |
| Náboj | Shimano Nexus 7 st. s voľnobehom |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Dĺžka náboja | 130 mm |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24 - 50 mm |
| Materiál výplet | Nerez - 2,0/2,34 |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Dvojitý nit |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Planet Air City Color (35-622/Cream)
Planet Air
17,00 €
13,82 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 35-622
Farba: Krémová
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Prevedenie: Drôt
Max. tlak vzduchu: 3,4 - 5,1 bar
Plášť 28" Planet Air Street (37-622/Black)
Planet Air
10,00 €
8,13 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 37-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Prevedenie: Drôt
Max. tlak vzduchu: max. 6,0 bar
Plášť 28" Michelin WorldTour (35-622/Black&White)
Michelin
15,07 €
12,25 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 35-622
Farba: Čierna/Biela
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Hmotnosť: cca. 680 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 22
Plášť 28" Continental Ultra Sport III (23-622/Black)
Continental
od 16,00 €
13,01 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Zmes: Pure Grip Compound
Hmotnosť: cca. 245 g, cca. 320 g
Prevedenie: Skladací, Drôt



