Sada brzdového a radiace lanka a bowdenu Campagnolo Ergpower Ultra-Shift Cable Set (Black) Campagnolo
Popis produktu
Sada brzdového a radiaceho lanka a bowdenu Campagnolo Ergpower Ultra-Shift Cable Set určená pre cestné bicykle s radením Campagnolo Ergopower. Sada obsahuje:2x brzdové lanko (1600 mm a 800 mm)
2x Bowden brzdový (1250 mm a 580 mm)
2x radiace lanko (2000 mm a 1600 mm)
3x Bowden radiaci (2x 680 mm a 330 mm)
Koncovky
Parametre
| Farba | Čierna |
| Priemer bowdenu | 4,1 mm / 5,0 mm |
| Priemer Lanka | 1,2 mm / 1,6 mm |
| Dĺžka radiaceho lanka | 1600 mm / 2000 mm |
| Materiál | Nerez (lanko) / Teflon (bowden) |
| Dĺžka brzdového lanka | 800 mm / 1600 mm |
| Dĺžka radiaceho bowdenu | 680 mm / 330 mm |
| Dĺžka brzdového bowdenu | 580 mm / 1250 mm |
Súvisiace produkty
Koncovka radiaceho bowdenu 4Race End Cap (Silver/4 mm)
4Race
0,10 €
0,08 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Materiál: Mosadz
Dĺžka: 12 mm
Priemer: 4 mm
Koncovka bowdenu XLC BR-X10 (Silver/5 mm)
XLC
0,25 €
0,20 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Materiál: Mosadz
Dĺžka: 12 mm
Priemer: 5 mm
Koncovka lanko Force Cable Tip (Blue)
Force
0,10 €
0,08 bez DPH
SkladomFarba: Modrá
Materiál: Hliník
Dĺžka: 12 mm
Priemer: 2 mm
Koncovka lanko Force Cable Tip (Silver)
Force
0,10 €
0,08 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Materiál: Hliník
Dĺžka: 12 mm
Priemer: 2 mm



