Náboj zadný 7 st. Shimano FH-TY505-7 (Black) Shimano
Počet špicov
Popis produktu
Zadný náboj 7 st. Shimano FH-TY505 s rýchloupínakom na trekingový a horský bicykel s kotúčovou brzdouParametre
| Farba | Čierna |
| PCD | 45 mm |
| FTF | 59,5 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | QR 5 mm |
| Počet špicov | 32, 36 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta Shimano 7 st. |
| Prichytenie kotúča | Centerlock |
Súvisiace produkty
Ráfik 28" Exal XP 19 (622-19)
Exal
17,96 €
31.05.26
14,60 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Strieborná
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 625 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Kazeta 9 st. Campagnolo Veloce CS03-EC
Campagnolo
50,21 €
40,82 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 9
Veľkosť: 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 / 28 zubov, 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 21 / 23 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 zubov, 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 250 g (11-25 z.)
Kazeta 10 st. SRAM XG 1090
SRAM
226,80 €
184,39 bez DPH
K dispozícii o: 3 dniFarba: Strieborná
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 22 / 25 / 28 zubov, 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov
Materiál: Oceľ CroMo / Hliník 7020
Hmotnosť: cca. 135 g (11-23 z.)
Kazeta 10 st. Shimano Ultegra CS-6700
Shimano
od 71,65 €
58,25 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 24 / 28 zubov
Materiál: Oceľ / Hliník (unášač)
Hmotnosť: cca. 108 g (11-23 z.)


