Náboj zadný 8/9/10 st. Shimano Alivio FH-M4050 (Silver) Shimano
Počet špicov
Popis produktu
Zadný náboj 8/9/10 st. Shimano Alivio FH-M4050 s rýchloupínakom na trekingový a horský bicykel s kotúčovou brzdou.Parametre
| Farba | Strieborná |
| PCD | 45 mm |
| FTF | 57,4 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Hmotnosť | cca. 385 g |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | QR 5 mm |
| Počet špicov | 32, 36 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta Shimano 8/9/10 st. |
| Prichytenie kotúča | Centerlock |
Súvisiace produkty
Ráfik 28" Ryde ZAC 19 (622-19/Silver)
Ryde
17,76 €
31.05.26
14,44 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Strieborná
ERD: 604 mm
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 585 g
Ráfik 28" Remerx Rapid (622-15)
Remerx
25,00 €
20,33 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-15
Farba: Čierna
ERD: 582 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 490 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Kotúč brzdový Miche Disc Brake Rotor MTB
Miche
od 31,20 €
25,37 bez DPH
Farba: Strieborná
Hmotnosť: cca. 106 g (160 mm)
Prevedenie: Jednodielny
Priemer: 203 mm, 180 mm, 160 mm
Materiál kotúča: Nerez
Prichytenie kotúča: IS 2000
Kazeta 9 st. Shimano Altus CS-HG200-9
Shimano
16,48 €
13,40 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Počet prevodov: 9
Veľkosť: 11 / 13 / 15 / 17 / 20 / 23 / 26 / 30 / 34 zubov
Materiál: Oceľ



