Náboj zadný 8/9/10 st. Shimano Deore FH-M6000 (Black) Shimano
Počet špicov
Popis produktu
Zadný náboj 8/9/10 st. Shimano Deore FH-M6000 s rýchloupínakom na trekingový a horský bicykel s kotúčovou brzdou.Parametre
| Farba | Čierna |
| PCD | 45 mm |
| FTF | 57,4 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Hmotnosť | cca. 372 g |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | QR 5 mm |
| Počet špicov | 32, 36 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta Shimano 8/9/10 st. |
| Prichytenie kotúča | Centerlock |
Súvisiace produkty
Ráfik 28" Exal ZX 19 (622-19/Silver)
Exal
19,67 €
26.07.26
15,99 bez DPH
K dispozícii po:26.07.26
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Strieborná
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 610 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Kazeta 10 st. Miche Primato 10 CA
Miche
od 42,48 €
34,54 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 / 24 / 26 zubov, 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov, 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 zubov, 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 zubov, 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 / 24 / 25 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 / 27 zubov, 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 / 24 / 25 / 26 / 27 zubov, 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 / 28 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 21 / 23 zubov, 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 23 / 25 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov
Materiál: Oceľ / Oceľ (Uzáver)
Hmotnosť: cca. 285 g (12-21 z.)
Kazeta 9 st. SunRace CSR91
SunRace
24,00 €
19,51 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 9
Veľkosť: 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 293 g
Kazeta 9 st. Shimano Altus CS-HG200-9
Shimano
16,48 €
13,40 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Počet prevodov: 9
Veľkosť: 11 / 13 / 15 / 17 / 20 / 23 / 26 / 30 / 34 zubov
Materiál: Oceľ



