Náboj zadný 10/11 st. Shimano 105 FH-R7000 (Black) Shimano
Popis produktu
Zadný náboj 10/11 st. Shimano 105 FH-R7000 s oskou pre rýchloupinák určený pre cestné bicykle s ráfikovou brzdou.Parametre
| Farba | Čierna |
| PCD | 44/45 mm |
| FTF | 56,9 mm |
| Dĺžka náboja | 130 mm |
| Hmotnosť | cca. 368 g |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | QR 5 mm |
| Počet špicov | 32 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta 10/11 st. |
Súvisiace produkty
Kazeta 9 st. Shimano Altus CS-HG200-9
Shimano
16,48 €
13,40 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Počet prevodov: 9
Veľkosť: 11 / 13 / 15 / 17 / 20 / 23 / 26 / 30 / 34 zubov
Materiál: Oceľ
Ráfik 28" DT Swiss R 460 (622-18)
DT Swiss
41,82 €
34,00 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-18
Farba: Čierna
ERD: 596 mm
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Tubeless ready: Áno
Materiál: Hliník
Ráfik 28" Remerx Dragon 719-L (622-19/Silver)
Remerx
od 17,33 €
14,09 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Strieborná
ERD: 599 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 572 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Kazeta 8 st. SRAM PG 850
SRAM
od 6,87 €
5,59 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 8
Veľkosť: 11 / 12 / 14 / 16 / 18 / 21 / 26 / 32 zubov, 12 / 13 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov, 11 / 13 / 15 / 17 / 20 / 23 / 26 / 30 zubov, 11 / 12 / 14 / 16 / 18 / 21 / 24 / 28 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 276 g



