Náboj zadný 8 st. SunRace HBM53-R8-QR (Silver) SunRace
Popis produktu
Zadný náboj SunRace HBM53-R8-QR s rýchlopinákom určený pre mestské a trekingové bicykle s ráfikovou brzdou.Parametre
| Farba | Strieborná |
| PCD | 45,5 mm |
| FTF | 58 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Hmotnosť | cca. 440 g |
| Materiál telo náboja | Hliník 6061 |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | QR 5 mm |
| Počet špicov | 36 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta 8 st. |
| Ložiská | Guličky |
Súvisiace produkty
Kazeta 10 st. BRN Big CS10 (Black/Silver)
BRN
45,00 €
36,59 bez DPH
Farba: Čierna/Strieborná
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 13 / 15 / 17 / 19 / 21 / 24 / 28 / 32 / 36 zubov, 11 / 12 / 13 / 15 / 17 / 19 / 21 / 24 / 28 / 32 zubov, 11 / 13 / 15 / 17 / 21 / 24 / 28 / 32 / 36 / 42 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 568 g, cca. 518 g, cca. 618 g
Ráfik 28" Ryde ZAC 19 (622-19/Silver)
Ryde
17,76 €
31.05.26
14,44 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Strieborná
ERD: 604 mm
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 585 g
Kazeta 10 st. Shimano XT CS-M771-10
Shimano
od 52,74 €
42,88 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 12 / 14 / 16 / 18 / 20 / 22 / 25 / 28 / 32 zubov
Materiál: Oceľ / Hliník (6 najväčších pastorkov)
Hmotnosť: cca. 323 g (11-34 z.)
Ráfik 28" DT Swiss 511 (622-18)
DT Swiss
86,16 €
70,05 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-18
Farba: Čierna
ERD: 581 mm
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Tubeless ready: Áno
Materiál: Hliník


