Náboj zadný 8/9/10 st. Shimano Acera FH-T3000 (Silver) Shimano
Počet špicov
Popis produktu
Náboj zadný Shimano Acera FH-T3000 s rýchloupinákom určený pre mestské a trekingové bicykle s ráfikovou brzdou.Parametre
| Farba | Strieborná |
| PCD | 45 mm |
| FTF | 59,2 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál oska | Oceľ |
| Materiál orech | Oceľ |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Počet špicov | 36, 32 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta Shimano 8/9/10 pr. |
Súvisiace produkty
Kazeta 10 st. BRN CS108-1136
BRN
41,00 €
33,33 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 13 / 15 / 17 / 19 / 21 / 24 / 28 / 32 / 36 zubov
Materiál: Oceľ pochrómovaná
Ráfik 28" Schürmann Sport 19 (622-19/Black)
Schurmann
14,40 €
11,71 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
ERD: 610 mm
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 510 g
Kazeta 9 st. BRN CS09-1132
BRN
23,00 €
18,70 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet prevodov: 9
Veľkosť: 11 / 12 / 14 / 16 / 18 / 21 / 24 / 28 / 32 zubov
Materiál: Oceľ
Ráfik 26" Remerx Dragon 719-L (559-19/Black)
Remerx
17,85 €
14,51 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 559-19
Farba: Čierna
ERD: 535,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 500 g
Prevedenie: Ráfiková brzda



