Náboj zadný Force BMX Basic (Black) Force
Popis produktu
Náboj zadný Force BMX Basic s pevnou oskou na BMX bicykel s pevným prevodom alebo na single speed bicykel s voľnobežkou. Náboj hovorovo pomenovaný aj ako flip-flop. Náboj má priemyselné ložiská. Rozmer závitu pre pastorok je 1,37" pre fixie prevod a M30 pre voľnobežku.Parametre
| Farba | Čierna |
| Dĺžka náboja | 110 mm |
| Dĺžka osky | 180 mm |
| Hmotnosť | cca. 428 g |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál oska | CroMo oceľ |
| Typ osky náboja | Pevná oska 14 mm |
| Počet špicov | 48 |
| Ložiská | Priemyselné utesnené |
Súvisiace produkty
Ráfik 28" TWN Colour Black (622-15)
TWN
27,74 €
22,55 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 622-15
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Prevedenie: Ráfiková brzda
Priemer: 28"
Ráfik 28" DT Swiss R 460 (622-18)
DT Swiss
41,82 €
34,00 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-18
Farba: Čierna
ERD: 596 mm
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Tubeless ready: Áno
Materiál: Hliník
Kazeta 10 st. BRN Big CS10 (Black/Silver)
BRN
45,00 €
36,59 bez DPH
Farba: Čierna/Strieborná
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 13 / 15 / 17 / 19 / 21 / 24 / 28 / 32 / 36 zubov, 11 / 12 / 13 / 15 / 17 / 19 / 21 / 24 / 28 / 32 zubov, 11 / 13 / 15 / 17 / 21 / 24 / 28 / 32 / 36 / 42 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 568 g, cca. 518 g, cca. 618 g
Kazeta 10 st. Campagnolo Veloce CS9-VLX
Campagnolo
od 63,03 €
51,24 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov, 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 zubov, 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 26 / 29 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 21 / 23 zubov
Materiál: Oceľ / Oceľ (Uzáver)
Hmotnosť: cca. 258 g (12-25 z.)



