Náboj zadný 10/11 st. Shimano 105 FH-R7000 (Black) Shimano
Popis produktu
Zadný náboj 10/11 st. Shimano 105 FH-R7000 s oskou pre rýchloupinák určený pre cestné bicykle s ráfikovou brzdou.Parametre
| Farba | Čierna |
| PCD | 44/45 mm |
| FTF | 56,9 mm |
| Dĺžka náboja | 130 mm |
| Hmotnosť | cca. 368 g |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | QR 5 mm |
| Počet špicov | 32 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta 10/11 st. |
Súvisiace produkty
Kazeta 10 st. Miche Primato 10 SH
Miche
od 43,43 €
35,31 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 24 / 26 / 28 zubov, 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 / 28 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 21 / 23 zubov, 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 23 / 25 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 / 27 zubov, 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 / 24 / 25 / 26 / 27 zubov, 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov, 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 zubov, 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 / 24 / 25 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 26 / 29 zubov
Materiál: Oceľ / Oceľ (Uzáver)
Hmotnosť: cca. 265 g (12-21 z.)
Kazeta 8 st. Miche Primato 8 SH
Miche
od 29,69 €
24,14 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 8
Veľkosť: 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 21 / 23 zubov, 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 24 zubov, 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 zubov, 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 23 / 25 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 196 g (12-21 z.)
Prevedenie: Shimano
Kazeta 8 st. Miche Primato 8 M
Miche
35,40 €
28,78 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 8
Veľkosť: 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 zubov, 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov, 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 21 / 23 zubov, 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 zubov, 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 24 / 28 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 214 g (12-21 z.)
Prevedenie: Miche/Campagnolo
Ráfik 28" TWN Colour Black (622-15)
TWN
27,76 €
22,57 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 622-15
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Prevedenie: Ráfiková brzda
Priemer: 28"



