Náboj zadný 10/11 st. Shimano Tiagra FH-RS400 (Silver) Shimano
Popis produktu
Náboj zadný Shimano Tiagra FH-RS400 je spoľahlivým zadným nábojom pre cestné bicykle. Rovnako ako u top modelov, aj náboj Tiagra RS400 má kontaktné tesnenie, aby sa zabránilo vniknutiu nečistôt a vody spôsobujúce koróziu. Toto spolu s vnútorným utesnením zvyšujú životnosť a znižujú servisné intervaly. Náboj používa šikmé kontaktné guličkové ložiská , ktoré zabezpečujú radiálnu aj bočnú oporu, čo zabezpečuje vynikajúcu pevnosť a odolnosť v reálnych jazdných podmienkach. Ponúkajú tiež možnosť presného nastavenia ložísk a ľahkej údržby.Parametre
| Farba | Strieborná |
| Dĺžka náboja | 130 mm |
| Dĺžka osky | 141 mm |
| Hmotnosť | cca. 365 g |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál oska | Oceľ |
| Materiál orech | Oceľ |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Počet špicov | 36 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta Shimano 10/11 pr. |
Súvisiace produkty
Ráfik 28" Exal XR1 (622-13)
Exal
22,49 €
31.05.26
18,28 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 622-13
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 485 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Kazeta 10 st. SRAM PG 1030
SRAM
65,38 €
53,15 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 12 / 13 / 15 / 17 / 19 / 22 / 25 / 28 / 32 zubov, 11 / 13 / 15 / 17 / 19 / 22 / 25 / 28 / 32 / 36 zubov
Materiál unášač: Hliník
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 250 g (11-23 z.)
Ráfik 27,5" Remerx Dragon 719-L (584-19/Black)
Remerx
18,51 €
15,05 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 584-19
Farba: Čierna
ERD: 560,6 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 530 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Kazeta 10 st. Shimano XT CS-M771-10
Shimano
od 52,74 €
42,88 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 12 / 14 / 16 / 18 / 20 / 22 / 25 / 28 / 32 zubov
Materiál: Oceľ / Hliník (6 najväčších pastorkov)
Hmotnosť: cca. 323 g (11-34 z.)



