Pedál cestný nášlapný XPEDO THRUST Ti (XPEDO Thrust 7 a Look-Keo system) XPEDO
Popis produktu
Superľahký nášľapný pedál pre cestné bicykle vyrobený zo vstrekovaného karbónu a z titánu. Maximálna doporučená váha cyklistu je 85 kg. Nastaviteľné jednostranné viazanie, kompatibilné so systémom XPEDO Thrust 7 (6° vôľa alebo fix) alebo so systémom Look-Keo).Parametre
| Farba | Čierna |
| Rozmer | 62 x 76,5 x 18,6 mm |
| Kufor | XPEDO Thrust (6°/Fix); Look-Keo |
| Závit | 9/16" |
| Hmotnosť | cca. 170 g |
| Materiál telo | Vstrekovaný karbón |
| Materiál oska | Titán |
| Ložiská | 3x zapuzdrené |
Súvisiace produkty
Kľuka cesta 2x6/7/8 TWN Road 8215 (Black)
TWN
65,00 €
52,85 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 12/14/16
Veľkosť: 53 / 39 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm, 175 mm
Bolt circle diameter: 130 mm
Kľuky cesta 2x11 Force Road Team
Force
163,00 €
132,52 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 22
Veľkosť: 50 - 34 / 175 mm, 53 - 39 / 175 mm
Hmotnosť: cca. 942 g (50/34)
Chain line: 43,5 mm
Kľuka cesta 2x6/7/8 TWN Road Compact 8219 (Silver)
TWN
62,00 €
50,41 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 12/14/16
Veľkosť: 50 / 34 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm, 175 mm
Bolt circle diameter: 110 mm
Kľuky cesta 2x11 Shimano 105 FC-5800 (Silver)
Shimano
165,89 €
28.03.25
134,87 bez DPH
K dispozícii po:28.03.25
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 22
Veľkosť: 52 - 36 / 175 mm, 50 - 34 / 170 mm, 53 - 39 / 170 mm, 53 - 39 / 175 mm, 52 - 36 / 170 mm
Technológia: Hollowtech, Hollowtech II
Bolt circle diameter: 110 mm





