Pedál BMX/Freeride Fyxation Gates with Strap Kit (Black) Fyxation
Popis produktu
Celoplastové pedále BMX/Freeride Fyxation Gates with Strap Kit sú klasické pedále určené pre BMX a Freeride bicykle vrátane popruhov Fyxation Gates Straps. Pedál so širokou platformou a nevymeniteľnými pinmi za rozumnú cenu, vďaka čomu patria tieto pedále medzi najobľúbenejšie. Vyrobený z odolného nárazuvzdorného nylonu a vydrží oveľa dlhšie ako iné krehké plastové alternatívy. Ideálne pedále na urban bicykle, na single speed bicykle, na trail a na BMX. Pedále Fyxation Gates sú všestranné a spoľahlivé platfomové pedále.K dispozícii vo viacerých farebných prevedeniach.
Parametre
| Farba | Čierna |
| Počet pinov | 2 x 10 |
| Rozmer | 109 x 101 x 26 mm |
| Závit | 9/16" |
| Hmotnosť | cca. 418 g |
| Materiál telo | Nylon |
| Materiál oska | CroMo |
| Ložiská | Guličky |
Súvisiace produkty
Pedál Urban MKS RMX (Silver)
MKS
24,50 €
19,92 bez DPH
Momentálne vypredanýFarba: Strieborná
Rozmer: 90 x 86 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 384 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: Oceľ
Pedál cestný MKS Sylvan Road (Silver)
MKS
31,00 €
25,20 bez DPH
Momentálne vypredanýFarba: Strieborná
Rozmer: 99 x 61 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 360 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: Oceľ
Akcia
Pedál City XLC PD-C21 (Black/Grey)
XLC
12,00 €
9,76 bez DPH
Skladom22,00 €Farba: Čierna/Sivá
Rozmer: 111 x 90 x 27 mm
Závit: 9/16"
Materiál telo: Hliník/Plast
Materiál oska: Boron
Pedál City/Comfort XLC PD-C07
XLC
12,00 €
9,76 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Rozmer: 101 x 80 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 265 g
Materiál telo: Hliník/Plast
Materiál oska: CrMo









