Plášť bezdušový 27,5" Schwalbe Eddy Current Front HS 496 (70-584) Schwalbe
Popis produktu
Bezdušový plášť Schwalbe Eddy Current HS 497 je prvý skutočný špecialista na E-MTB pre All Mountain a Enduro. Umožňuje nekompromisné jazdenie aj do kopca, umožňuje prudké zrýchlenie a technické jazdenie na trailoch. Jeho pevný vzhľad vychádza zo stabilných blokov, väčšieho množstva gumy a ešte väčšej šírky.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 70-584 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 27.5" x 2,80" |
| Bok plášťa | Snake |
| Zmes | Addix Soft |
| Technológia | Super Gravity, Tubeless Easy |
| E-Bike | E-25 |
| Hmotnosť | cca. 1430 g |
| Prevedenie | Skladací |
| TPI | 67 |
| Max. tlak vzduchu | 1,2 - 2,6 bar |
Súvisiace produkty
Mini pumpa BRN Tube Alu
BRN
22,00 €
17,89 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Materiál: Hliník/Plast
Hmotnosť: cca. 139 g
Dĺžka: 215 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV
CO2 kartušová pumpička TWN Luft CO2 Cartridge
TWN
12,86 €
10,46 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna/Červená
Materiál: Hliník/Plast
Typ ventilu: AV/DV/SV
Mini pumpa M-Wave Flexi Tube (Black)
M-Wave
10,25 €
8,33 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Materiál: Hliník/Plast
Dĺžka: 190 mm / 151 mm (hadička)
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV



