Plášť bezdušový 28" Schwalbe G-One Allround HS 473 Performance Line (35-622) Schwalbe
Popis produktu
Bezdušový plášť Schwalbe G-One Allround HS 473 ide s dobou trendu gravel bicyklov a G-One allround je tou správnou voľbou. S ľahko sa odvalujúcim G-One dezénom a technikou Tubeless Easy je radost jazdiť po polných a lesných cestách.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 35-622 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 28" x 1,35" |
| Rozmer/FRA | 700 x 35C |
| Reflexná plocha | Nie |
| Bok plášťa | Lite |
| Zmes | Addix |
| Hmotnosť | cca. 420 g |
| Prevedenie | Skladací |
| TPI | 67 |
| Ochrana proti prerazeniu | RaceGuard |
| Max. tlak vzduchu | 3,0 - 5,0 bar |
Súvisiace produkty
Mini pumpa M-Wave Flexi Tube (Black)
M-Wave
10,25 €
8,33 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Materiál: Hliník/Plast
Dĺžka: 190 mm / 151 mm (hadička)
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV
Mini pumpa Zéfal Air Profil Micro (Black)
Zéfal
17,70 €
14,39 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 88 g
Dĺžka: 165 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV
Mini pumpa BRN Jet
BRN
10,00 €
8,13 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Plast
Hmotnosť: cca. 137 g
Dĺžka: 230 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV



