Plášť bezdušový 28" Schwalbe G-One Allround HS 473 Performance Line (40-622) Schwalbe
Popis produktu
Bezdušový plášť Schwalbe G-One Allround HS 473 ide s dobou trendu gravel bicyklov a G-One allround je tou správnou voľbou. S ľahko sa odvalujúcim G-One dezénom a technikou RaceGuard je radost jazdiť po polných a lesných cestách.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 40-622 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 28" x 1,50" |
| Rozmer/FRA | 700 x 38C |
| Reflexná plocha | Nie |
| Zmes | Addix |
| Hmotnosť | cca. 485g |
| Prevedenie | Skladací |
| TPI | 67 |
| Ochrana proti prerazeniu | RaceGuard |
| Max. tlak vzduchu | max. 4,5 bar |
Súvisiace produkty
CO2 kartušová pumpička Airbone ZT-850A3
Airbone
12,25 €
9,96 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 20 g (bez kartuše)
Dĺžka: 31 mm
Šírka: 30 mm
Výška: 15 mm
CO2 kartušová pumpička TWN Luft CO2 Cartridge
TWN
12,86 €
10,46 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna/Červená
Materiál: Hliník/Plast
Typ ventilu: AV/DV/SV



