Plášť bezdušový 28" Schwalbe G-One Allround HS 473 Evolution Line (35-622) Schwalbe
Popis produktu
Bezdušový plášť Schwalbe G-One Allround HS 473 ide s dobou trendu gravel bicyklov a G-One allround je tou správnou voľbou. S ľahko sa odvalujúcim G-One dezénom a technikou Tubeless Easy je radost jazdiť po polných a lesných cestách.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 35-622 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 28" x 1,35" |
| Rozmer/FRA | 700 x 35C |
| Reflexná plocha | Nie |
| Zmes | Addix SpeedGrip |
| Technológia | Tubeless Easy |
| Hmotnosť | cca. 420 g |
| Prevedenie | Skladací |
| TPI | 67 |
| Max. tlak vzduchu | max 4,5 bar |
Súvisiace produkty
Mini pumpa M-Wave Air Midget (Silver)
M-Wave
16,90 €
13,74 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 68 g
Dĺžka: 120 mm
Tlak: max. 6,2 bar / 90 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV
Multi náradie KMC Chain Aid 5 In 1
KMC
6,00 €
4,88 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Rozmer: 110 mm
Materiál: Plast


