Plášť 14" Schwalbe Big Apple HS 430 (50-254) Schwalbe
Popis produktu
Vstavané vzduchové pruženie, stačí tlak približne 2 barov a plášť sa valí veľmi ľahko, s úplným pruživým účinkom.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 50-254 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 14" x 2.00 |
| Reflexná plocha | Áno |
| Hmotnosť | cca. 340 g |
| Prevedenie | Drôt |
| Ochrana proti prerazeniu | Áno / K-Guard |
| Max. tlak vzduchu | 2,0 - 4,0 bar |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 20" Schwalbe Super HP (22-406)
Schwalbe
3,00 €
2,44 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 22-406
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 20"
Materiál: Polyuretán
Mini pumpa XLC PU-R03 (Black)
XLC
17,40 €
14,15 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Materiál: Hliník
Dĺžka: 220 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV
Páska do ráfika 16" Schwalbe Super HP (22-305)
Schwalbe
1,64 €
1,33 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 22-305
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 16"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 27,5" Schwalbe Super HP (25-584)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-584
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 27,5"
Materiál: Polyuretán



