Plášť 14" Schwalbe Kid Plus HS 413 (47-288) Schwalbe
Popis produktu
Plášť Schwalbe Kid Plus HS 413 určený pre detské vozíky. S extra bezpečnou ochranou proti prepichnutiu (Puncture Guard). Špeciálna zmes na povrchu plášťa Black’n Roll nezanechává čierné stopy na podklade.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 47-288 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 14" x 1,75" |
| Zmes | Black'n Roll |
| Hmotnosť | cca. 450 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 50 |
| Ochrana proti prerazeniu | PunctureGuard |
| Max. tlak vzduchu | 2,0 - 4,5 bar |
Súvisiace produkty
Mini pumpa P2R Aircore 10SP (Black)
P2R
12,90 €
10,49 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Plast
Hmotnosť: cca. 85 g
Dĺžka: 202 mm
Tlak: max. 6 bar / 90 psi
Typ ventilu: AV/SV
Mini pumpa XLC PU-A04
XLC
16,00 €
13,01 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Materiál: Hliník
Dĺžka: 210 mm
Tlak: max. 7 / 20 bar
Typ ventilu: AV/SV
Páska do ráfika 20" Schwalbe Super HP (22-406)
Schwalbe
3,00 €
2,44 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 22-406
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 20"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (14-559)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 14-559
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 26"
Materiál: Polyuretán



