Plášť 16" Schwalbe Marathon HS 420 (35-349) Schwalbe
Popis produktu
Plášť Schwalbe Marathon HS 420 je predchodcom všetkých vysoko kvalitných cyklo plášťov. Ochranná vložka (3 mm hrubá) proti prerazeniu plášťa GreenGuard z vysoko elastického prírodného kaučuku, ktorej jdna tretina je vyrobená z recyklovaných latexových produktov. Konštrukcia bočnice "Anti-Aging“ znáša typické preťaženie spôsobené malým tlakom výrazne dlhšie pokiaľ sa objavia nepekné trhlinky.Nasledujúce veľkosti majú označenie ECE-R75 a sú tiež schválené pre rýchle elektrobicykle do 50 km/h: 47-406, 47-559, 37-622, 40-622, 47-622, 50-622.
Parametre
| Rozmer/ETRTO | 35-349 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 16" x 1,35" |
| Reflexná plocha | Áno |
| Hmotnosť | cca. 420 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 67 |
| Ochrana proti prerazeniu | GreenGuard |
| Max. tlak vzduchu | 4,5 - 7,5 bar |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 24" Schwalbe Super HP (22-507)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 22-507
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 24"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (16-571)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 16-571
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 26"
Materiál: Polyuretán
Duša 14"/16" Schwalbe 2 (37/40-288/305 AV)
Schwalbe
6,90 €
5,61 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 37/40-288/305
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 14 x 1 3/8 - 16 x 1,50
Hmotnosť: cca. 85 g
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 40 mm
Páska do ráfika 28" BLB Rim Tape 700C (16-622)
BLB
2,40 €
1,95 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 16-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28"



