Plášť 16" Schwalbe Marathon Plus HS 440 (35-349) Schwalbe
Popis produktu
Plášť Schwalbe Marathon Plus HS 440 je nový nepoškoditeľný plášt. Po 10 rokochboli plášte Schwalbe Marathon Plus dôkladne prepracované. Tento jediný pravý nepoškoditeľný plášt získal nový, dynamický profil a určite presvedčí nasledujúcimi vlastnosťami:Valivý odpor - patentovaná, 5mm hrubá SmartGuard vložka má oproti obdobným produktom výraznú výhodu vo valivom odpore. V nejnovšej verzií je tento náskok ešte viac zvýraznený.
Recyklácia - pri výrobe SmartGuard vložky je čiastočne použitá guma z recyklovaných latexových produktov.
„Anti-Aging“ bočnica znáša typické preťaženie spôsobené malým tlakom výrazne dlhšie pokiaľ sa objavia nepekné trhlinky.
Nasledujúce veľkosti majú označenie ECE-R75 a sú tiež schválené pre rýchle elektrobicykle do 50 km/h: 47-406, 47-559, 37-622, 40-622, 47-622.
Parametre
| Rozmer/ETRTO | 35-349 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 16" x 1,35" |
| Reflexná plocha | Áno |
| Hmotnosť | cca. 480 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 67 |
| Ochrana proti prerazeniu | SmartGuard |
| Max. tlak vzduchu | 4,5 - 7,5 bar |
Súvisiace produkty
Pumpa stojanová SKS Airworx 10.0 (Orange)
SKS
38,00 €
30,89 bez DPH
SkladomFarba: Oranžová
Materiál: Oceľ/Plast
Výška: 665 mm
Tlak: max. 10 bar / 144 psi
Typ ventilu: AV/DV/SV
Mini pumpa Airbone ZT-702 Supernova (Red)
Airbone
17,90 €
14,55 bez DPH
SkladomFarba: Červená
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 59 g
Dĺžka: 99 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV
Duša 16" Continental Compact 16(32/47-305/349 AV)
Continental
5,00 €
4,07 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 32/47-305/349
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 16 x 1 3/8 - 1,75
Materiál: Butyl
Hmotnosť: cca. 109 g
Typ ventilu: Auto ventil
Mini pumpa Airbone ZT-702 Supernova (Blue)
Airbone
10,94 €
8,89 bez DPH
K dispozíciiFarba: Modrá
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 59 g
Dĺžka: 99 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV



