Plášť 16" Schwalbe Road Cruiser HS 484 (47-305) Schwalbe
Popis produktu
Plášť Schwalbe Road Cruiser HS 484 je oveľa viac než základná kvalita. Konštrukcia všetkých plášťov Active Line je tvorená vysoko kvalitným 50 TPI jadrom. Plášte s 20 alebo 24 TPI jadrami už v ponuke Schwalbe nenájdete. Vložka K-Guard naviac zaistí u všetkých plášťov Active Line účinnú ochranu proti prepichnutiu.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 47-305 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 16" x 1,75" |
| Reflexná plocha | Nie |
| Hmotnosť | cca. 395 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 50 |
| Ochrana proti prerazeniu | K-Guard |
| Max. tlak vzduchu | 2,0 - 4,5 bar |
Súvisiace produkty
Duša 14"/16" Schwalbe 2 (37/40-288/305 AV)
Schwalbe
6,90 €
5,61 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 37/40-288/305
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 14 x 1 3/8 - 16 x 1,50
Hmotnosť: cca. 85 g
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 40 mm
Páska do ráfika 20" Schwalbe Super HP (25-406)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-406
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 20"
Materiál: Polyuretán
Mini pumpa XLC PU-R03 (Black)
XLC
17,40 €
14,15 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Materiál: Hliník
Dĺžka: 220 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV
Páska do ráfika 28" M-Wave Rim Tape (20-622)
M-Wave
1,70 €
1,38 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 20-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"



