Plášť 18" Schwalbe Marathon HS 420 (44-355) Schwalbe
Popis produktu
Plášť Schwalbe Marathon HS 420 je predchodcom všetkých vysoko kvalitných cyklo plášťov. Ochranná vložka (3 mm hrubá) proti prerazeniu plášťa GreenGuard z vysoko elastického prírodného kaučuku, ktorej jdna tretina je vyrobená z recyklovaných latexových produktov. Konštrukcia bočnice "Anti-Aging“ znáša typické preťaženie spôsobené malým tlakom výrazne dlhšie pokiaľ sa objavia nepekné trhlinky.Nasledujúce veľkosti majú označenie ECE-R75 a sú tiež schválené pre rýchle elektrobicykle do 50 km/h: 47-406, 47-559, 37-622, 40-622, 47-622, 50-622.
Parametre
| Rozmer/ETRTO | 44-355 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 18" x 1,65" |
| Reflexná plocha | Áno |
| Hmotnosť | cca. 465 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 67 |
| Ochrana proti prerazeniu | GreenGuard |
| Max. tlak vzduchu | 4,0 - 6,0 bar |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 27,5" Schwalbe Super HP (20-584)
Schwalbe
3,23 €
20.08.25
2,63 bez DPH
K dispozícii po:20.08.25
Rozmer/ETRTO: 20-584
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 27,5"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 24" Schwalbe Super HP (16-540)
Schwalbe
3,00 €
2,44 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 16-540
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 24"
Materiál: Polyuretán
Duša 18"/20" Michelin Airstop G4 (37/54-390/406 AV)
Michelin
4,60 €
3,74 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 37/54-390/406
Farba: Čierna
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 34mm
Mini pumpa Airbone ZT-705M Supernova (Silver)
Airbone
16,53 €
13,44 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 71 g
Dĺžka: 115 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV



