Plášť 20" Schwalbe Big Apple HS 430 (50-406) Schwalbe
Popis produktu
Vstavané vzduchové pruženie, stačí tlak približne 2 bary a plášť sa valí veľmi ľahko, s úplným pruživým účinkom.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 50-406 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 20" x 2,00" |
| Reflexná plocha | Áno |
| Hmotnosť | cca. 495 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 67 |
| Ochrana proti prerazeniu | Áno / RaceGuard |
| Max. tlak vzduchu | 2,5 - 5,0 bar |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 28" Schwalbe Super HP (20-622)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 20-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 20" Schwalbe Super HP (25-406)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-406
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 20"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 28" Schwalbe Super HP (18-622)
Schwalbe
3,00 €
2,44 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 18-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (25-559)
Schwalbe
1,57 €
1,28 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 25-559
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 26"
Materiál: Polyuretán



