Plášť 20" Schwalbe Big Apple HS 430 (55-406) Schwalbe
Popis produktu
Vstavané vzduchové pruženie, stačí tlak približne 2 bary a plášť sa valí veľmi ľahko, s úplným pruživým účinkom.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 55-406 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 20" x 2,15" |
| Reflexná plocha | Áno |
| Hmotnosť | cca. 530 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 67 |
| Ochrana proti prerazeniu | Áno / RaceGuard |
| Max. tlak vzduchu | 2,0 - 4,0 bar |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (20-559)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 20-559
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 26"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 20" BRN Tape (16-420)
BRN
3,40 €
2,76 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 16-420
Farba: Oranžová
Rozmer/Inch: 20"
Duša 20" Schwalbe Air Plus 7AP (40/62-406 AV)
Schwalbe
9,00 €
7,32 bez DPH
Skladom 1ksRozmer/ETRTO: 40/62-406
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 20 x 1,50 / 2,50
Materiál: Butylkaučuk
Hmotnosť: cca. 220 g
Typ ventilu: Auto ventil
Páska do ráfika 18" Schwalbe Super HP (18-355)
Schwalbe
1,59 €
1,29 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 18-355
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 18"
Materiál: Polyuretán



