Plášť 20" Schwalbe Marathon HS 420 (40-406) Schwalbe
Popis produktu
Plášť Schwalbe Marathon HS 420 je predchodcom všetkých vysoko kvalitných cyklo plášťov. Ochranná vložka (3 mm hrubá) proti prerazeniu plášťa GreenGuard z vysoko elastického prírodného kaučuku, ktorej jdna tretina je vyrobená z recyklovaných latexových produktov. Konštrukcia bočnice "Anti-Aging“ znáša typické preťaženie spôsobené malým tlakom výrazne dlhšie pokiaľ sa objavia nepekné trhlinky.Nasledujúce veľkosti majú označenie ECE-R75 a sú tiež schválené pre rýchle elektrobicykle do 50 km/h: 47-406, 47-559, 37-622, 40-622, 47-622, 50-622.
Parametre
| Rozmer/ETRTO | 40-406 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 20" x 1,50" |
| Reflexná plocha | Áno |
| Hmotnosť | cca. 530 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 67 |
| Ochrana proti prerazeniu | GreenGuard |
| Max. tlak vzduchu | 4,0 - 7,0 bar |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 24" BRN Tape (16-540)
BRN
3,40 €
2,76 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 16-540
Farba: Oranžová
Rozmer/Inch: 24"
Páska do ráfika 20" Schwalbe Super HP (25-406)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-406
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 20"
Materiál: Polyuretán
Zátky do ráfika Velocity Veloplug Small (Red)
Velocity
15,30 €
12,44 bez DPH
SkladomFarba: Červená
Rozmer/Inch: Otvor: 7,7 - 8,3 mm
Materiál: Plast
Hmotnosť: cca. 5 g (32 ks)
Páska do ráfika 20" BRN Tape (16-420)
BRN
3,40 €
2,76 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 16-420
Farba: Oranžová
Rozmer/Inch: 20"



