Plášť 20" Schwalbe Marathon Plus HS 440 (47-406) Schwalbe
Popis produktu
Plášť Schwalbe Marathon Plus HS 440 je nový nepoškoditeľný plášt. Po 10 rokochboli plášte Schwalbe Marathon Plus dôkladne prepracované. Tento jediný pravý nepoškoditeľný plášt získal nový, dynamický profil a určite presvedčí nasledujúcimi vlastnosťami:Valivý odpor - patentovaná, 5mm hrubá SmartGuard vložka má oproti obdobným produktom výraznú výhodu vo valivom odpore. V nejnovšej verzií je tento náskok ešte viac zvýraznený.
Recyklácia - pri výrobe SmartGuard vložky je čiastočne použitá guma z recyklovaných latexových produktov.
„Anti-Aging“ bočnica znáša typické preťaženie spôsobené malým tlakom výrazne dlhšie pokiaľ sa objavia nepekné trhlinky.
Nasledujúce veľkosti majú označenie ECE-R75 a sú tiež schválené pre rýchle elektrobicykle do 50 km/h: 47-406, 47-559, 37-622, 40-622, 47-622.
Parametre
| Rozmer/ETRTO | 47-406 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 20" x 1,75" |
| Reflexná plocha | Áno |
| Hmotnosť | cca. 725 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 67 |
| Ochrana proti prerazeniu | SmartGuard |
| Max. tlak vzduchu | 3,5 - 5,0 bar |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 28" BLB Rim Tape 700C (18-622)
BLB
2,40 €
1,95 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 18-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28"
Mini pumpa Zéfal Air Profil Micro (Black)
Zéfal
17,70 €
14,39 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 88 g
Dĺžka: 165 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV
Mini pumpa BRN Jet
BRN
10,00 €
8,13 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Plast
Hmotnosť: cca. 137 g
Dĺžka: 230 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (25-559)
Schwalbe
1,57 €
1,28 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 25-559
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 26"
Materiál: Polyuretán



