Plášť 20" Schwalbe Big Ben HS 439 (55-406) Schwalbe
Popis produktu
Plášť Schwalbe Big Ben HS 439 je bratom modelu Schwalbe Big Apple. Komfort zostáva rovnaký, ale profil a vzhľad sú zreteľne výraznejší. Vhodný tiež pre elektro bicykle. Následujúce veľkosti majú označenie ECE-R75 a sú povolené pre elektro bicykle do 50 km/h: 55-406, 55-507, 55-559, 60-559, 55-622.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 55-406 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 20" x 2,15" |
| Reflexná plocha | Áno |
| Hmotnosť | cca. 575g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 67 |
| Ochrana proti prerazeniu | RaceGuard |
| Max. tlak vzduchu | 2,0 - 4,0 bar |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (18-622)/2 ks
Schwalbe
6,11 €
21.02.25
4,97 bez DPH
K dispozícii po:21.02.25
Rozmer/ETRTO: 18-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán
Duša 20" XLC VT-A20 (40/62-406 AV)
XLC
4,60 €
3,74 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 40/62-406
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 20" x 1,5"/2,5"
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 35 mm
Mini pumpa Airbone ZT-702M Supernova (Silver)
Airbone
19,70 €
16,02 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 59 g
Dĺžka: 99 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV
Páska do ráfika 28" Schwalbe Super HP (16-622)
Schwalbe
3,00 €
2,44 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 16-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán



