Plášť 20" Michelin Protek (37-406) Michelin
Popis produktu
Plášť Michelin Protek pre mnohostranné každodenné použitie na asfaltové a spevnené cesty. Povrch plášťa optimalizuje valivý odpor, pričom profil uprostred plášť a velký počet drážok po stranách zabezpečujú vynikajúcu priľnavosť na mokrom a klzkom povrchu. Účinnú ochranu proti prerazeniu plášťa je dosiahnutá pomocou 1 mm hrubej vložke.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 37-406 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 20" x 1,50" |
| Reflexná plocha | Áno |
| Hmotnosť | cca. 435 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 22 |
| Max. tlak vzduchu | 2,5 - 5,0 bar |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 24" Schwalbe Super HP (20-507)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 20-507
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 24"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 24" BRN Tape (16-540)
BRN
3,40 €
2,76 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 16-540
Farba: Oranžová
Rozmer/Inch: 24"
Mini pumpa BRN Tube Alu
BRN
22,00 €
17,89 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Materiál: Hliník/Plast
Hmotnosť: cca. 139 g
Dĺžka: 215 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (18-622)/2 ks
Schwalbe
6,11 €
21.02.25
4,97 bez DPH
K dispozícii po:21.02.25
Rozmer/ETRTO: 18-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán



