Plášť 20" Continental Double Fighter III (47-406) Continental
Popis produktu
Plášť Continental Double Fighter III je mestský dobrodruh so sviežim vzhľadom a mnohými veľkosťami. Vďaka robustným gumovým bočniciam sa nemusí obávať mestských ciest ani poľných chodníkoch. Ľahko a potichu sa odvaľuje na asfalte. Dobre drží stopu i na štrkových chodníkoch. Ideálny pre premenu z osvedčeného horského tátoša na mrštný mestský bicykel. Odolná konštrukcia a dlhotrvajúci behúň pre športovo-rekreačných cyklistov.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 47-406 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 20" x 1,75" |
| Technológia | Sport |
| Hmotnosť | cca. 520 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 3/180 |
| Max. tlak vzduchu | 3,5 - 4,5 bar |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (20-559)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 20-559
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 26"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 27,5" Schwalbe Super HP (25-584)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-584
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 27,5"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 28" BLB Rim Tape 700C (16-622)
BLB
2,40 €
1,95 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 16-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28"
Mini pumpa BRN Jet
BRN
10,00 €
8,13 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Plast
Hmotnosť: cca. 137 g
Dĺžka: 230 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV



