Plášť 24" Schwalbe Big Apple HS 430 (50-507) Schwalbe
Popis produktu
Vstavané vzduchové pruženie, stačí tlak približne 2 bary a plášť sa valí veľmi ľahko, s úplným pruživým účinkom.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 50-507 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 24" x 2,00" |
| Reflexná plocha | Áno |
| Hmotnosť | cca. 620 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 67 |
| Ochrana proti prerazeniu | Áno / RaceGuard |
| Max. tlak vzduchu | 2,5 - 5,0 bar |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 16" Schwalbe Super HP (22-305)
Schwalbe
1,64 €
1,33 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 22-305
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 16"
Materiál: Polyuretán
Mini pumpa BRN Tube Alu
BRN
22,00 €
17,89 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Materiál: Hliník/Plast
Hmotnosť: cca. 139 g
Dĺžka: 215 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV
Mini pumpa P2R Aircore 10SP (Black)
P2R
12,90 €
10,49 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Plast
Hmotnosť: cca. 85 g
Dĺžka: 202 mm
Tlak: max. 6 bar / 90 psi
Typ ventilu: AV/SV
Mini pumpa M-Wave Air Midget (Silver)
M-Wave
16,90 €
13,74 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 68 g
Dĺžka: 120 mm
Tlak: max. 6,2 bar / 90 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV



