Plášť 24" Schwalbe Delta Cruiser HS 392 (37-540/Black&White) Schwalbe
Popis produktu
Plášť Schwalbe Delta Cruiser HS 392 s dynamickým profilom a vložkou K-Guard na zvýšenie ochrany plášťa proti prepichnutiu.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 37-540 |
| Farba | Čierna/Biela |
| Rozmer/Inch | 24" x 1 3/8" |
| Hmotnosť | cca. 510 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 50 |
| Ochrana proti prerazeniu | K-Guard |
| Max. tlak vzduchu | 2,5 - 4,5 bar |
Súvisiace produkty
Duša 24" Schwalbe 9A (20/28-540/541 AV)
Schwalbe
6,90 €
5,61 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 20/28-540/541
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 24 x 0,75 / 1,125
Hmotnosť: cca. 95 g
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 40 mm
Zátky do ráfika Velocity Veloplug Big (Yellow)
Velocity
15,30 €
12,44 bez DPH
Momentálne nedostupnýFarba: Červená
Rozmer/Inch: Otvor: 8,7 - 9,3 mm
Materiál: Plast
Hmotnosť: cca. 5 g (32 ks)
Páska do ráfika 28" BLB Rim Tape 700C (18-622)
BLB
2,40 €
1,95 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 18-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28"
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (32-559)
Schwalbe
1,64 €
1,33 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 32-559
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 26"
Materiál: Polyuretán



