Plášť 24" Schwalbe CX Comp HS 369 (47-507) Schwalbe
Popis produktu
Plášť Schwalbe CX Comp HS 369 je ľahký a a ekonomický krosový plášť s odpovedajúcim semi-slick profilom pre ľahké odvaľovanie a dobrý záber v zákrutách. V ponuke s reflexným pásom alebo bez neho.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 47-507 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 24" x 1,75" |
| Reflexná plocha | Áno |
| Bok plášťa | Lite |
| Zmes | SBC |
| Hmotnosť | cca. 525 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 50 |
| Ochrana proti prerazeniu | K-Guard |
| Max. tlak vzduchu | 2,0 - 4,5 bar |
Súvisiace produkty
Pumpa stojanová Lynx Typhoon Floor Pump (Grey)
Lynx
16,20 €
13,17 bez DPH
SkladomFarba: Tmavosivá
Materiál: Oceľ/Plast
Hmotnosť: cca. 1,0 kg
Tlak: max. 6 bar / 87 psi
Typ ventilu: AV/DV/SV
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (18-622)/2 ks
Schwalbe
6,11 €
21.02.25
4,97 bez DPH
K dispozícii po:21.02.25
Rozmer/ETRTO: 18-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán
Mini pumpa Airbone ZT-705M Supernova (Silver)
Airbone
16,53 €
13,44 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 71 g
Dĺžka: 115 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV
Mini pumpa Zéfal Air Profil Micro (Black)
Zéfal
17,70 €
14,39 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 88 g
Dĺžka: 165 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV



