Plášť 24" Continental Double Fighter III (50-507) Continental
Popis produktu
Plášť Continental Double Fighter III je mestský dobrodruh so sviežim vzhľadom a mnohými veľkosťami. Vďaka robustným gumovým bočniciam sa nemusí obávať mestských ciest ani poľných chodníkoch. Ľahko a potichu sa odvaľuje na asfalte. Dobre drží stopu i na štrkových chodníkoch. Ideálny pre premenu z osvedčeného horského tátoša na mrštný mestský bicykel. Odolná konštrukcia a dlhotrvajúci behúň pre športovo-rekreačných cyklistov.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 50-507 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 24" x 2,00" |
| Technológia | Sport |
| Hmotnosť | cca. 640 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 3/180 |
| Max. tlak vzduchu | 3,5 - 4,5 bar |
Súvisiace produkty
Mini / CO2 pumpa M-Wave Hybrid
M-Wave
16,00 €
13,01 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Hliník/Plast
Hmotnosť: cca. 63 g (bez kartuše)
Dĺžka: 115 mm
Typ ventilu: AV/SV
Duša 24" Continental Compact 24 Wide (47/57-507 AV)
Continental
7,07 €
15.05.26
5,75 bez DPH
K dispozícii po:15.05.26
Rozmer/ETRTO: 47/57-507
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 24 x 1.75 / 2.125
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 34mm
Pumpa nožná BRN/Beto Foot Pump
BRN/Beto
23,00 €
18,70 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Nylon
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: DV/SV/AV/kemping
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (18-622)/2 ks
Schwalbe
6,11 €
21.02.25
4,97 bez DPH
K dispozícii po:21.02.25
Rozmer/ETRTO: 18-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán



