Plášť 24" Continental Double Fighter III (47-507) Continental
Popis produktu
Plášť Continental Double Fighter III je mestský dobrodruh so sviežim vzhľadom a mnohými veľkosťami. Vďaka robustným gumovým bočniciam sa nemusí obávať mestských ciest ani poľných chodníkoch. Ľahko a potichu sa odvaľuje na asfalte. Dobre drží stopu i na štrkových chodníkoch. Ideálny pre premenu z osvedčeného horského tátoša na mrštný mestský bicykel. Odolná konštrukcia a dlhotrvajúci behúň pre športovo-rekreačných cyklistov.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 47-507 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 24" x 1,75" |
| Technológia | Sport |
| Hmotnosť | cca. 605 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 3/180 |
| Max. tlak vzduchu | 3,5 - 4,5 bar |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 20" Schwalbe Super HP (25-406)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-406
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 20"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 28" Schwalbe Super HP (25-622)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 24" Schwalbe Super HP (20-507)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 20-507
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 24"
Materiál: Polyuretán
Pumpa stojanová SKS Airworx 10.0 (Orange)
SKS
38,00 €
30,89 bez DPH
SkladomFarba: Oranžová
Materiál: Oceľ/Plast
Výška: 665 mm
Tlak: max. 10 bar / 144 psi
Typ ventilu: AV/DV/SV



