Plášť 26" Schwalbe Marathon Plus Tour HS 619 (50-559) Schwalbe
Popis produktu
Plášť Schwalbe Marathon Plus Tour HS 619 je všestranný plášť, ktorý je všade doma, či už na asfalte alebo poľnej ceste. Je vhodný pre každodenné použitie alebo na veľké túry. Jeho robustná konštrukcia znesie všetko. Bezpečný vďaka vložke proti prepichnutiu Smart Guard®, najúčinnejšej vložke, aká pre plášť existuje.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 50-559 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 26" x 2,0" |
| Reflexná plocha | Áno |
| Zmes | Addix |
| E-Bike | E-50 |
| Hmotnosť | cca. 1065 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 67 |
| Ochrana proti prerazeniu | SmartGuard |
| Max. tlak vzduchu | 2,5 - 4,5 bar |
Súvisiace produkty
Mini / CO2 pumpa M-Wave Hybrid
M-Wave
16,00 €
13,01 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Hliník/Plast
Hmotnosť: cca. 63 g (bez kartuše)
Dĺžka: 115 mm
Typ ventilu: AV/SV
Duša 26" Continental Tour 26 All (37/47-559/597 AV)
Continental
7,07 €
5,75 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 37/47-559/597
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26 x 1 3/8 / 1.75
Materiál: Butyl
Hmotnosť: cca. 165 g
Typ ventilu: Auto ventil
Páska do ráfika 28" Schwalbe Super HP (18-622)
Schwalbe
3,00 €
2,44 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 18-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 20" BRN Tape (16-420)
BRN
3,40 €
2,76 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 16-420
Farba: Oranžová
Rozmer/Inch: 20"



