Plášť 26" Schwalbe Big Apple HS 430 (50-559) Schwalbe
Popis produktu
Plášť Schwalbe Big Apple / Big Apple Plus HS 430 je modelom, ktorým sa začala éra "balónových" kolies: pohodlná jazda na bicykli bez zložitej technológie! Vzduchové polstrovanie plášťov slúži ako prirodzené pruženie. Stačí nahustiť na cca 2 bary a koleso sa veľmi ľahko odvaluje pri plnom pružiacom účinku. Klasické plášte šírky 37mm musia byť nahustené na 4 bary, aby dosiahli rovnako dobré valivé vlastností.Big Apple Plus - uži si komfort na bicykli s extra bezpečnou 3 mm hrubou vložkou proti prerazeniu plášťa - GreenGuard.
Parametre
| Rozmer/ETRTO | 50-559 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 26" x 2,00" |
| Reflexná plocha | Áno |
| Hmotnosť | cca. 675 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 67 |
| Ochrana proti prerazeniu | Áno / RaceGuard |
| Max. tlak vzduchu | 2,5 - 5,0 bar |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 27,5" Schwalbe Super HP (25-584)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-584
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 27,5"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 28" Schwalbe Super HP (25-622)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán
Mini pumpa Airbone ZT-705M Supernova (Silver)
Airbone
16,53 €
13,44 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 71 g
Dĺžka: 115 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV
Páska do ráfika 18" Schwalbe Super HP (18-355)
Schwalbe
1,59 €
1,29 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 18-355
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 18"
Materiál: Polyuretán



