Plášť 26" Schwalbe Big Apple HS 430 (55-559) Schwalbe
TPI
Ochrana proti prerazeniu
Popis produktu
Plášť Schwalbe Big Apple / Big Apple Plus HS 430 je modelom, ktorým sa začala éra "balónových" kolies: pohodlná jazda na bicykli bez zložitej technológie! Vzduchové polstrovanie plášťov slúži ako prirodzené pruženie. Stačí nahustiť na cca 2 bary a koleso sa veľmi ľahko odvaluje pri plnom pružiacom účinku. Klasické plášte šírky 37mm musia byť nahustené na 4 bary, aby dosiahli rovnako dobré valivé vlastností.Big Apple Plus - uži si komfort na bicykli s extra bezpečnou 3 mm hrubou vložkou proti prerazeniu plášťa - GreenGuard.
Parametre
| Rozmer/ETRTO | 55-559 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 26" x 2,15" |
| Reflexná plocha | Áno |
| Hmotnosť | cca. 920 g, cca. 710 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 67, 50 |
| Ochrana proti prerazeniu | Áno / RaceGuard, Áno / K-Guard |
| Max. tlak vzduchu | 2,0 - 4,0 bar |
Súvisiace produkty
Mini / CO2 pumpa M-Wave Hybrid
M-Wave
16,00 €
13,01 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Hliník/Plast
Hmotnosť: cca. 63 g (bez kartuše)
Dĺžka: 115 mm
Typ ventilu: AV/SV
Páska do ráfika 24" Schwalbe Super HP (22-507)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 22-507
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 24"
Materiál: Polyuretán
Mini pumpa Airbone ZT-705M Supernova (Silver)
Airbone
16,53 €
13,44 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 71 g
Dĺžka: 115 mm
Tlak: max. 7 bar / 100 psi
Typ ventilu: AV/SV/DV
Duša 26" XLC VT-A26 (40/62-559 AV)
XLC
3,88 €
19.06.26
3,15 bez DPH
K dispozícii po:19.06.26
Rozmer/ETRTO: 40/62-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1,5"/2,5"
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 35 mm




