Plášť 26" Schwalbe Big Apple HS 430 (60-559) Schwalbe
Popis produktu
Plášť Schwalbe Big Apple / Big Apple Plus HS 430 je modelom, ktorým sa začala éra "balónových" kolies: pohodlná jazda na bicykli bez zložitej technológie! Vzduchové polstrovanie plášťov slúži ako prirodzené pruženie. Stačí nahustiť na cca 2 bary a koleso sa veľmi ľahko odvaluje pri plnom pružiacom účinku. Klasické plášte šírky 37mm musia byť nahustené na 4 bary, aby dosiahli rovnako dobré valivé vlastností.Big Apple Plus - uži si komfort na bicykli s extra bezpečnou 3 mm hrubou vložkou proti prerazeniu plášťa - GreenGuard.
Parametre
| Rozmer/ETRTO | 60-559 |
| Farba | Čierna |
| Rozmer/Inch | 26" x 2,35" |
| Reflexná plocha | Áno |
| Hmotnosť | cca. 780 g |
| Prevedenie | Drôt |
| TPI | 67 |
| Ochrana proti prerazeniu | Áno / RaceGuard |
| Max. tlak vzduchu | 2,0 - 4,0 bar |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (22-559)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 22-559
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 26"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 26" M-Wave Rim Tape (20-559)
M-Wave
1,70 €
1,38 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 20-559
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 26"
Páska do ráfika 27,5" Schwalbe Super HP (22-584)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 22-584
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 27,5"
Materiál: Polyuretán
Duša 26" Continental Tour 26 Hermetic Plus (37/47-559/597 AV)
Continental
10,41 €
8,46 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 32/47-559/597
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26 x 1,375 / 1,75
Materiál: Butyl
Hmotnosť: cca. 235 g
Typ ventilu: Auto ventil



